Komplekteerijad: 17

Ootel töölisedToiduainetööstusKomplekteerijad

Komplekteerijad, 46

ID: C93

Töökogemus erinevates tööstusharudes. Ta töötas toidukaupadega, autode elektrijuhtmete tootmise koosteliinil ja hiljuti meditsiiniasutuses.

komplekteerijad

Komplekteerijad, 47

ID: C92

Toiduainetööstus. Laialdased kogemused toiduainetega, teadmised toodete õigest ladustamisest, toodete kvaliteedi ja säilivusaja jälgimisest.

Komplekteerijad, 30

ID: C91

Toiduainetööstus. Töökogemus lihaga töötamisel: lõikamine, marineerimine, pakkimine

Komplekteerijad, 26

ID: C90

Töökogemus toiduaine- ja logistikatööstuses. Töö seisnes kaupade ja toiduainete pakkimises ja komplekteerimises.

Komplekteerijad, 19

ID: C89

Toiduainetööstus. Kogemused toidukaupade korjamise vallas pole suured, aga soov töötada ja areneda suur.

Komplekteerijad, 19

ID: C88

Toiduainetööstus. Kogemused toidukaupade korjamise vallas pole suured, aga soov töötada ja areneda suur.

Komplekteerija, 36

ID: C86

Kogemused toiduainetetööstuses. Teadmised toodete pakendamisel, nende kvaliteedi kontrollimine. Samuti eriseadmete remont ja hooldus, põllumajandusmasinate juhtimine ja Euroopa elektriautode juhiloa omamine

Komplekteerija, 56

ID: C84

Toiduainetetööstuses laialdane kogemus. Kogemused pakendamisel, valmistoodete ja toiduainete pakendamisel, arusaam säilivusajast ja toote kvaliteedist.

Komplekteerija, 57

ID: C83

Toiduainetööstuses kogemused, töötamine kondiitritööstuses, toodete kvaliteedi kontrollimine, kiire pakendamine ja komplekteerimine, ruumide puhtuse hoidmine.

Komplekteerija, 58

ID: C82

Toiduainetööstuses mitmeaastane töökogemus, alustades põllul köögiviljade kasvatamisest ja korjamisest ning jätkates puhkekeskuses töötamist, koristamist ja toodete kvaliteedi kontrollimist.

Komplekteerija, 44

ID: C81

Toiduainetetööstuses mitmeaastane kogemus, töötamine toidukaupadega, arusaamine ladustamisperioodidest, köögiviljade, puuviljade, teraviljade õigest korrastamisest ja pakendamisest, kõikide sanitaarnormide järgimine.

Komplekteerija, 55

ID: C77

Toiduainetööstuses rohkem kui 30 aastat kogemust: korjamine, sorteerimine ja laohaldus erinevates toidugruppides

Komplekteerija, 37

ID: A29

Toiduainetööstuse kogemusega komplekteerija. Omab teadmisi erinevat tüüpi jäätiste ja küpsiste valmistoodete kokkupanekus, pakendamises ja kvaliteedikontrollis.

Komplekteerija, 27

ID: A78

Toiduainetööstuse kogemusega komplekteerija. Omab teadmisi supermarketite erinevate toidugruppide komplekteerimise ja pakendamise kohta

Komplekteerija, 46

ID: 23

Toiduainetööstuse kogemusega komplekteerija. Omab teadmisi šokolaaditoodete tootmise ja komplekteerimise osas.

Komplekteerija, 27

ID: 22

Toiduainetööstuse kogemusega komplekteerija. Omab teadmisi valmis biskviittoodete kokkupaneku ja pakendamise osas olenevalt selle tüübist

Komplekteerija, 22

ID: 21

Toiduainetööstuse kogemusega komplekteerija. Omab teadmisi suupistetoodete komplekteerimise, pakendamise ja kvaliteedikontrolli osas.

Lehel olevad CV-d on ülevaatlikud. Kui soovid mõne töölise osas põhjalikumat CV-d, siis anna meile sellest teada kasutades töölise ID numbrit.

Täiendame kodulehte uute spetsialistidega igapäevaselt, kuid kui hetkel sobivat töötajat ei leidnud, siis võta meiega ühendust- leiame kindlasti kiirelt soovitud oskustöölise.