Tööpakkumised (0)

Hendersons pakub tööjõurendi teenust ühendades Eesti tööandjad Ukrainast tulevate oskustöölistega. Kui oled tööotsingul, siis leiad siit lehelt erinevaid töökuulutusi Eesti tootmis- ja tööstusettevõtetelt.

Tööjõurendi kaudu töö otsimine on kiirem ja lihtsam, kui teha seda omal käel.

Välisriigi kodanikuna on vaja Eestis töötamiseks esmalt koostada vajalikud dokumendid. Seejärel tuleb otsida elamiskoht ning hakata ise ettevõtetega ühendust võtma või läbi kohalike tööportaalide tööd otsima. See protsess võib venida päris pikaks ning siinkohal saame meie aidata. Selgitame välja sinu oskused ja kvalifikatsiooni ning lisame CV kodulehele, kust Eesti tööandjad vajalike töölisi otsida saavad. Kui tööandja soovib värbamisprotsessiga edasi minna, siis aitame koostada töölepingud ja Eestis töötamiseks vajalikud dokumendid.

Kui tööandja soovib, siis viime sind kurssi ka ettevõtte sisekorraeeskirjadega. Lisaks leiame töökoha lähedale majutuse ning vajadusel ka transpordi. Aitame ka igapäevamuredega, mis võivad tekkida seoses tööandjaga või elukorraldusega Eestis. Lubame, et peame kinni kokkulepetest ja maksame oma töötajatele õigeaegselt töötasu. Kui ajutine töö lõpeb, siis leiame oma töölistele ka uue töö võimalikult kiiresti. Oleme usaldusväärne partner nii tööjõu otsimisel kui ka töötajatele töö leidmisel!